Müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, gereksinimlerini ve beklentilerini değerlendirmeye, anlamaya, bunları yerine getirirken müşteri memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır.

Rekabetedilebilirlik

Firmamızda ulusal ve uluslararası piyasalarda -Çok pazarlı bir yapı oluşturarak,

-15’i aşkın etkin bir ürün grubu ile

-Fiyat üstünlüğü imkanı verecek markası ve

-Etkin ve güçlü pazarlama sistemi ile rekabet edilebilirliğini artırmaktadır.

Çevreyi ve İş Sağlığı Güvenliği

Şirketimiz, çevreyi ve doğal kaynakları korumakla yükümlüdür. Elektrikli ve elektronik ürünler için AB mevzuatları ile ilgili gelişmeleri takip etmekte ve hammadde ve üretiminde RoHS direktifine uygun malzemeler kullanarak çevreye duyarlı bir firma olmayı amaçlamaktadır.

Personelimiz bizim için değerlidir. Bu kapsamda iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı ile ilgili her türlü sorumluluğu yerine getirerek, çalışanlarımızı güvence altına almayı amaçlamaktayız.

Personel Yetkinliği

Çalışanlarımızın bağlılığı, sosyal yetkinliği ve kişisel güçlü yanları şirketimizin daha da geliştirilmesi için önemli bir yapı taşıdır. Profesyonel yeterlilik ve uzmanlığımızı yönetim sistemimizdeki eğitimlerimiz ile personellerimize aktararak personel gelişimini sağlamakta ve sistem içinde yapılan memnuniyet analizleri ile çalışanlarımızın motivasyonunu güçlendirilmekteyiz.

Tedarikçi

Ürünlerimizin kalitesi tedarikçilerimizden önemli ölçüde etkilenmektedir. Bu nedenle tedarikçilerimizi ortaklık benzeri iş birliğine teşvik etmek bu alanda da önemli bir önkoşuldur. Doğrudan üretimimizi etkileyen; üretimdeki hassasiyetimizin farkında olan ve tolerans değerlerimizi dikkate alan, termin zamanı, kaliteli ve ekonomik hammadde ve dürüstlük ilkelerine önem veren firmamız ile sürekli bilgi akışı sağlayan, tedarikçiler ile çalışılmaktadır.