Ürettiğimiz cihazlar için firmamız tarafından periyodik bakım ve kalibrasyon hizmetleri sağlanmaktadır.

Periyodik bakım; cihazınızın hassas ve doğru ölçümler almasını sağlayarak analizlerinizde güvenilir sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Periyodik bakım ile

- Üretim kalitesinin devamlılığı sağlanır

- Cihaz verimliliği artar

- Analizlerinizde güvenilir sonuçlar elde edilir

- Cihazın kullanım ömrünü uzatır

Kalibrasyon hizmetimiz ile; BIPEA kuruluşundan aylık olarak temin ettiğimiz değeri bilinen standart referans numunelerimiz ile ölçümlerinizin doğruluğunu güvence altına alarak ölçüm performansını değerlendirebilir, yüksek üretim kalitesi ile ürünlerin ulusal ve uluslar arası standartlara uygunluğunu sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hatalı üretim sebebiyle oluşacak zararların önüne geçebilir müşteri memnuniyetinin en üst düzeye ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Firmamız ile yıllık periyodik bakım sözleşmesi, cihaz kalibrasyonu için bir defaya mahsus ya da yıllık kalibrasyon sözleşmesi yapılabilmektedir. Bu hizmetler; uzman teknik personellerimiz tarafından belirlenen dönemlerde tesisinizi ziyaret edilerek sağlanır.


İletişime geçmek için!

Periyodik bakım hizmeti ve/veya kalibrasyon talepleriniz için aşağıdaki formda bulunan alanları doldurabilirsiniz veya destek talep formunu indirip eksiksiz doldurularak destek@makswell.com.tr mail adresine gönderiniz.  Formu indirmek için lütfen tıklayınız.

Mesajınız Gönderildi

Bir sorun oluştu lütfen tekrar deneyiniz!